Działka budowlana Oleszkowo
Oleszkowo, podlaskie
- 157 112 zł
- 1 916 m²
- 82 zł/m²
Małgorzata Czajk...
Skontaktuj się
Działka budowlana Oleszkowo
Oleszkowo, podlaskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka budowlana Oleszkowo
Zaktualizowane: 7 maja 2026
157 112 zł 1 916 m² 82 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 157 112 zł (82 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 916 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Media: woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: DOBRY DOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 11979/4300/OGS
Lokalizacja
- Adres: Oleszkowo, Czarna Białostocka, białostocki, podlaskie
- W pobliżu: park
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka o powierzchni 1916 m², położona w spokojnej i malowniczej okolicy. Działka posiada warunki zabudowy, co daje możliwość realizacji inwestycji mieszkaniowej według własnych planów.
Media: prąd i woda w drodze, ułatwiające rozpoczęcie budowy i zagospodarowanie terenu.
Otoczenie działki to przestrzeń pełna natury pola, lasy i cisza, które zapewniają prywatność i komfort codziennego życia. (...)